О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Семинар „Коришћење рачунара за примену ефективније наставе“

krsnjrcnrfksn nslВелико интересовање је владало за једнодневни семинар „Коришћење рачунара за примену ефективније наставе“ (кат. бр. 318) који je реализован 18. 09. 2021.год. у рачунарској учионици РЦ Смедерево. Овај семинар је био поклон Регионалног центра Смедерево просветним радницима са територије Смедерева.

Циљеви овог програма стручног усавршавања су: унапређивање знања наставника за ефикасно коришћење рачунара као подршке у изради потребне документације и квалитетнијег и потпунијег извођења наставе. Тако да су и теме овог семинара веома актуелне а и у складу са циљевима: повезивање хадрвера и подешавање софтвера, Word у школи, правилно претраживање Интернета, Power Point и Google сервиси.

Млади али веома искусни и стручни тим осмислио је и реализовао овај семинар: Ивана Новаковић, Мастер, Основна школа „Стојан Новаковић“, Шабац; Душан Којић, Мастер, Центар за стручно усавршавање Шабац; Ђорђе Шарчевић, Мастер, Основна школа „Жика Поповић“, Владимирци.