О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Реализација акредитоване, онлајн трибине „Успешна професионална заједница учења као носилац промене у предшколској установи и школи“

krdtvnj nslАкредитована, онлајн трибина, у оквиру Еразмус + пројекта мобилности, под називом „Успешна професионална заједница учења као носилац промене у предшколској установи и школи“, реализована је 13. 11. 2021.год. и то за запослениме у образовно-васпитним установама у регионима које покривају ЦСУ Шабац, ЦСУ Крушевац и РЦ Смедерево. Трибину је похађало око 260 учесника.

У оквиру Еразмус + пројекта мобилности под називом „Успешна професионална заједница учења као носилац промене у предшколској установи и школи“, финансиран од стране Европске уније, а посредством НА Фондације Темпус, Центар за образовање Крагујевац акредитовао је онлајн трибину са циљем унапређивања система професионалног развоја унутар установе, подизањем нивоа културе професионалне сарадње, комуникације и заједничког учења, кроз рефлексивну праксу и представљање модела Професионалне заједнице учења. Учешће на трибини је било бесплатно за све учеснике.

Извор: