О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ОБАВЕШТЕЊЕ - Конкурс за одобравање програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024. и 2024/2025. годину

strcnsktl nslОбавештавамо све наставнике, васпитаче, стручне сараднике и директоре, који су заинтересовани да учествују на Конкурсу за одобравање програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024. и 2024/2025. годину, који је отворен од 22. новембра до 25. децембра, 2021. године  https://zuov.gov.rs/konkurs-za-odobravanje-programa-stalnog-strucnog-usavrsavanja-nastavnika-vaspitaca-i-strucnih-saradnika-za-skolsku-2022-2023-2023-2024-i-2024-2025-godinu/ са Водичем за припрему програма стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника, и Правилником https://zuov.gov.rs/novi-pravilnik-o-stalnom-strucnom-usavrsavanju-i-napredovanju-u-zvanja-nastavnika-vaspitaca-i-strucnih-saradnika/ да потребну документацију, у електронској форми, у складу са захтевима Завода за унапређивање образовања и васпитања, Београд,   могу поднети Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево, на мејл адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Смедерево, подржаће по једну пријаву аутора програма, а уколико аутор учествује на Конкурсу са више пријава програма,  врши  уплату новчаних средстава за сваки свој пројекат на појединачно  попуњеној уплатници, у износу од 12.000,00 динара без ПДВ-а, на текући рачун Регионалног центра Смедерево бр: 840-31276845-21  и скенирану уплатницу шаље на мејл адресе: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. и Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Крајњи рок за уплату је  петак, 17. децембар, 2021. године.

Крајњи рок за подношење пријава програма Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево  je петак, 17. децембар, 2021. године.

У прилогу Обавештења, налазе се:
1. Конкурс за одобравање програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024. и 2024/2025. годину
2. Правилник о сталном стручном усавршавању и напредовању у звања наставника, васпитача и стручних сарадника
3. Водич за припрему програма стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника,
4. Помоћни документ за електронски формулар за пријављивање, који треба читко попунити, пратећи инструкције и дозвољени број карактера.

Помоћни документи који буду непотпуно и неправилно попуњени, и неблаговремено послати, неће се разматрати.

Молимо Вас да испоштујете рокове Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево,  како бисмо могли да технички обрадимо податке и благовремено доставимо комплетну документацију Заводу за унапређивање образовања и васпитања, Београд.

Контакт особа:
Savetnik za stručno usavršavanje i napredovanje
dipl.mng.ecc Sanja Ž. Nedeljković
026/619906; 060/6831905