О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Завод за унапређивање образовања и васпитања објавио је Конкурс за одобравање програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024. и 2024/2025. годину, 22. новембра 2021.

На основу члана 10 став 1, у вези са чланом 11 став 1 Правилника о сталном стручном усавршавању и напредовању у звања наставника, васпитача и стручних сарадника („Сл. гласник РС“, број 109/2021) и члана 4 Правилника о раду стручног тима Завода у поступку одобравања и праћења реализације одобрених облика сталног стручног усавршавања наставника, васпитача, стручних сарадника и директора,Завод за унапређивање образовања и васпитања дана 22. новембра 2021. године расписује

К О Н К У Р С за одобравање програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024. и 2024/2025. годину.

Конкурс се налази на линку:

Нови Правилник можете погледати путем линка:

Скупштина Асоцијације спортских центара Србије

skpstnscjspr nslАсоцијација спортских центара Србије, дана 14.12.2021.,у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево, одржала је своју XII Скупштину. Чланице Асоцијације, на мандатне функције за наредне четири године, поставиле су млад тим, врло успешних руководиоца спортских центара.

За председника Асоцијације спортских центара Србије, изабран је Иван Вучић, директор Спортске хале у Смедереву, а он је затим предложио и свој нови тим сарадника, водећи рачуна о регионалној  заступљености и уз услов да су предложени кандидати искусни руководиоци и познају проблематику пословања спортских центара, а његов предлог Скупштина је у целости усвојила. За заменике председника изабрани су: Драган Милић, директор ЈП СиПЦ "Војводина" Нови Сад и Владимир Јанковић, директор Градског центра за физичку културу, Београд. За председника Управног одбора изабран је Васил Андрејев, директор СЦ "Цариброд" из Димитровграда, а његови заменици су Бранко Богићевић, директор ЈП "Велики парк" из Ужица и Филип Михајловски, директор СЦ "Мирко Сандић". Председница Надзорног одбора АСЦС је Зорица Зубац, извршни директор Спортских објеката у Зрењанину, а њени заменици су: Никола Смиљанић, директор Спортског центра у Чајетини и Саша Ђокић, директор Спортског центра у Власотинцу.

У раду Скупштине је учествовао и Саша Бранежац, члан Градског већа задужен за спорт.