О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Завод за унапређивање образовања и васпитања објавио је Конкурс за одобравање програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024. и 2024/2025. годину, 22. новембра 2021.

На основу члана 10 став 1, у вези са чланом 11 став 1 Правилника о сталном стручном усавршавању и напредовању у звања наставника, васпитача и стручних сарадника („Сл. гласник РС“, број 109/2021) и члана 4 Правилника о раду стручног тима Завода у поступку одобравања и праћења реализације одобрених облика сталног стручног усавршавања наставника, васпитача, стручних сарадника и директора,Завод за унапређивање образовања и васпитања дана 22. новембра 2021. године расписује

К О Н К У Р С за одобравање програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024. и 2024/2025. годину.

Конкурс се налази на линку:

Нови Правилник можете погледати путем линка:

Предавање интернационалног фудбалског судије Срђана Јовановића

srdjn nslСудијска организација ФС Подунавског округа и њен председник Зоран Широки позвали су и угостили интернационалног фудбалског судију Срђана Јовановића, у уторак 21. 12. 2021. године, у Регионалном центру Смедерево. Срђанови сарадници Урош Стојковић и Милан Михајловић, фудбалске судије из Подунавског округа, Милош Велебит селектор и директор младих репрезентација Азарбејџана и Саша Бранежац, члан Градског већа задужен за спорт и омладину, такође су били присутни на овом веома добро посећеном скупу. Наш најбољи делилац фудбалске правде Срђан Јовановић говорио је о свом путу од судије млађих категорија до интернационалне елит групе. По завршетку ове одличне презентације и одговора на питања, Срђан је обрадовао смедеревске судије Душана Стошића и Луку Јовановића поклоном који се састојао од копачки и дреса са интернационалним грбом. Домаћин скупа Зоран Широки уручио је гостима поклоне Града а Јовановићу и икону крсне славе док је Александар Говедаровић у име судија из Велике Плане предао плакету као највише признање.

Извор: