О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Предавање интернационалног фудбалског судије Срђана Јовановића

srdjn nslСудијска организација ФС Подунавског округа и њен председник Зоран Широки позвали су и угостили интернационалног фудбалског судију Срђана Јовановића, у уторак 21. 12. 2021. године, у Регионалном центру Смедерево. Срђанови сарадници Урош Стојковић и Милан Михајловић, фудбалске судије из Подунавског округа, Милош Велебит селектор и директор младих репрезентација Азарбејџана и Саша Бранежац, члан Градског већа задужен за спорт и омладину, такође су били присутни на овом веома добро посећеном скупу. Наш најбољи делилац фудбалске правде Срђан Јовановић говорио је о свом путу од судије млађих категорија до интернационалне елит групе. По завршетку ове одличне презентације и одговора на питања, Срђан је обрадовао смедеревске судије Душана Стошића и Луку Јовановића поклоном који се састојао од копачки и дреса са интернационалним грбом. Домаћин скупа Зоран Широки уручио је гостима поклоне Града а Јовановићу и икону крсне славе док је Александар Говедаровић у име судија из Велике Плане предао плакету као највише признање.

Извор: