РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Семинар:"Од питања до сазнања"

smnrdptnjsznj nslУ организацији удружења васпитача Чигра реализован је семинар:"Од питања до сазнања", аутора Душице Бојовић, 26. и 27. фебруара 2022. године, у Регионалном центру Смедерево.

На семинару је било тридесет учесника васпитача предшколских установа из Смедерева, Ковина, Смедеревске Паланке и Велике Плане.

Васпитачи су били у прилици да кроз занимљив и креативан садржај овог семинара унапреде своја знања и начин рада и приступа деци предшколског узраста.

Основу овог семинара чини драмски метод и технике путем којих деца у складу са својим индивидуалним карактеристикама и интересовањима откривају, сазнају и оживљавају свет који их окружује.