О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Јавни позив за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години

Објављен је Јавни позив Министарства просвете, науке и технолошког развоја за избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања запослених у основним школама у 2022. години, а која реализују правна лица, на који можете да конкуриште, уз подршку РЦ Смедерево.

Учесници јавног позива комплетну документацију са предлогом програма стручног усавршавања подносе у штампаној и електронској форми У РОKУ ОД ОСАМ ДАНА од дана објављивања јавног позива на званичној интернет страници Министарства.

Циљ јавног позива је избор организатора, реализатора и програма стручног усавршавања усмереног на развој и подизање компетенција запослених у ОСНОВНОЈ ШKОЛИ.

Сви детаљи се налазе на линку:

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за школску 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Скупштина бродарског клуба “Металац”

skpstnmtlc nslСкупштина бродарског клуба “Металац” Смедерево одржана је у недељу 27. марта 2022. године у просторијама Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево.

Главне теме Скупштине клуба биле су:
1. Избор радног дела скупштине:
- Радно председништво
- Верификациона комисија
2. Извештај верификационе комисије
3. Извештај о раду за претходни период
4. Финансисјки извештај за 2021. годину
5. Извештај надзорног одбора
6. Избор председника Управног одбора
7. Избор чланова Управног одбора и комисија:
- Такмичарска комисија
- Дисциплинска комисија