О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Панел дискусија “Позитивно родитељство и заштита деце у случајевима висококонфликтних развода”

pztvnrdtljstv1 nslУ регионалном центру Смедерево, дана 06. 04. 2022. године, Центар за права детета организовао је панел дискусију “Позитивно родитељство и заштита деце у случајевима висококонфликтних развода”, у оквиру пројекта “Позитивно родитељство”, који се спроводи уз финансијску подршку ЕУ у оквиру програма Европски инструмент за демократију и људска права у Србији. Учесници дискусије упознати су са кључним налазима пројекта и представљени су им кључни алати који су развијени за професионалце који раде са децом и родитељима, са посебним освртом на платформу за е-учење, која је намењена стручним радницима у социјалној заштити и правосуђу који су мотивисани да освеже или унапреде своја знања у области позитивног родитељства и заштите деце у случајевима висококонфликтних развода родитеља.