О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Трећи дан семинара „НТЦ систем учења–развој укупних способности детета“

ntcsstm nslУ Регионалном центру Смедерево, у суботу 14. 05. 2022. године, у организацији удружења васпитача „Чигра“ организован је трећи део семинара „НТЦ систем учења–развој укупних способности детета“ аутора Ранка Рајовића. Васпитачи су били у прилици да сазнају на који начин развијамо функционално знање код деце и да виде најбоље примере игара за повезивање наученог које препоручује НТЦ систем учења. Суштина учења предшколског детета је игра. Зато су васпитачи удружени са родитељима важна карика у њихивом одрастању. Сталним стручним усавршавањем васпитачи унапређују своје компетенције за добробит детета и целе заједнице.

Реализатор трећег дана семинара је била Марина Илић, лиценцирани НТЦ предавач.