О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запоселних за вакцинацију против COVID-19

Представљање онлајн семинара

prdstvljnsmnrnljn nslУ Регионалниом центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево, у петак 09. 06. 2022. године, представљен је онлaјн семинар MISSION: OXYGEN Знање за next level.

Програм је акредитован у Заводу за вредновање квалитета образовања и васпитања.

Наставницима разредне наставе, наставницима предметне наставе, директорима основних школа представљене су следеће теме:
●Превенција пушења код младих
●Медијска и дигитална писменост
●Пројектна настава
●Дигитални алати

Након вебинара наставници ће стечена знања моћи теоријски и практично да примене у настави из области медијске и дигиталне писмености, пројектне наставе и превенције пушења код предадолесцената.

Вебинар се организује у оквиру програма Нова писменост, који партнерски спроводе Америчка агенција за међународни развој (USAID) и Propulsion, уз подршку компаније AstraZeneca.