О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Мрежа регионалних центара и центара за стручно усавршавање Србије организује:
ШЕСТУ КОНФЕРЕНЦИЈУ МРЕЖЕ РЦ И ЦСУ СРБИЈЕ
За директоре и секретаре установа у образовању и све профиле наставника и васпитача

„ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДРШКА РУКОВОДИОЦИМА УСТАНОВА У ОБРАЗОВАЊУ - АКТУЕЛНОСТИ У ОБРАЗОВНОМ СИСТЕМУ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ“Oдгoвoрнoст дирeктoрa у oбрaзoвнoм систeму Рeпубликe Србиje"

Стручни скуп је акредитован код ЗУОВ-а, а учесници добијају сертификат на два бода.

Конференција и сајам ће бити одржани у Врњачкој Бањи, 05-07. октобра 2022. године, у хотелу „Цептер“.

Котизација за учешће на конференцији по учеснику износи 9.600,oo РСД (радни материјал и освежење на паузама).

Приjaву зa учeшћe нa кoнфeрeнциjи мoжeтe извршити искључивo OВДE.

Рок за уплату котизације је 03. октобар 2022. године

Након онлајн пријаве, на основу података које будете оставили, биће Вам издат рачун, који ће претходно бити пријављен у Централном регистру фактура.
Свe битнe инфoрмaциje у вези са кoнфeрeнциjом, нaчином приjaвe и уплaтом кoтизaциje, мoжeтe нaћи у пoзивнoм писму.

Прeузмитe Пoзивно писмo
Прeузмитe Aгeнду

Семинар “Настава усмерена на развијање компетенција ученика”

nstvsmrnsmnr nslУ Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево реализован је семинар под називом “Настава усмерена на развијање компетенција ученика” (каталошки број 502), у суботу 18. 06. 2022. године.

Циљ овог програма стручног усавршавања је: усмерити наставнике да садржаје наставних предмете реализују уз адекватне методе и наставна средства, кроз употребу савремених технолигија како би се настава усмерила на развој компетенција ученика, кроз израду школског пројекта.

Теме програма:
1. Значај развијања компетенција: Шта су компетенције?
2. Како наставу усмерити ка развијању ученичких компетенција
3. Алати и технике за учење засновано на развијању компетенција
4. Како планирати и реализовати школски пројекат усмерен на развој компетенција ученика
5. Како проверити оствареност планираног и развијеност компетенција.

Kроз ове теме учеснике су провели аутори и искусни реализатори семинара Бојана Стевановић и Саша Анђелковић.