РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Један дан професионалне праксе у Регионалном центру

jdndnprks nslУченици првог, другог и трећег разреда Економско-трговинске школе, смер туристичко-хотелијерски техничар и њихови наставници, провели су један дан професионалне праксе у Регионалном центру Смедерево. Том приликом су упознали његову улогу и важност за локални туризам.

Ученици су могли да виде разне просторе за рад као што су велика, мала, конференцијска и информатичка сала, учионице за класичну и радионичку наставу, Научни клуб, као и смештајне капацитете који су намењени учесницима скупова-сви у склопу овог објекта. Након тога, ученици су са наставницима у једној од учионица реализовали практичне вежбе везане за наставну материју. Једна од активности била је и упознавање ученика са електронском пријавом и одјавом гостију, обрачуном и уплатом боравишне таксе преко портала еТуриста.