РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Промоција Еразмус плус пројекта

rsms nslУ Регионалном центру Смедерево, у среду 31. 08. 2021. године, одржана је промоција  Еразмус плус пројекта Техничке школе из Смедерева под називом "Усаврши се 2019."

Овај пројекат је имао за циљ подизање квалитета практичне наставе ученика ове школе занимања електротехничар рачунара и представљање школе на европском плану а под покровитељством Еразмус плус организације.

Дванаест ученика похађало је стручну праксу у Солуну усавршавајући своје стручне вештине. Осим богатог практичног искуства ученици су добили и Еуропас документ и различите сертификате из стручних области које су похађали.

Еразмус плус је један од највећих програма ЕУ који финансира пројекте из области образовања и мобилности младих. Техничка школа је пројектом "Усаврши се 2019." отворила европска врата  образовања својих ученика. У плану су и нови пројекти који ће обухватити ученике рaзличитих занимања.

РЕШЕЊЕ ГРАДСКОГ ВЕЋА О ДАВАЊУ САГЛАСНОСТИ НА ЦЕНОВНИК РЦ СМЕДЕРЕВО

ЦЕНОВНИК УСЛУГА РЦ СМЕДЕРЕВО