РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Вредне донације Ротари клуба Смедерево основним школама

rtrdncjvrdn nslУ оквиру пројекта који се реализује под покровитељством Министарства просвете и образовања и Rotary District 2483, у четвртак 08. септембра 2022.год. у Регионалном Центру за професионални развој запослених у образовању у Смедереву, Ротари клуб Смедерево је уручио 17 дронова + 20 М роботића за обуку основаца узраста од 5-8. разреда, који ће на часовима информатике имати прилику да уче програмирање, сходно програму Министарства просвете и образовања.

Донације су уручене школама у Смедеревској Паланци, Великој Плани, Ковину, Белој Цркви, Алибунару, Вршцу, Костолцу. Овом приликом је Ротари клуб Смедерево у име својих пријатеља из Ротари клуба "Михајло Пупин" и Ротари клуба Панчево уручио 2 дрона и 20 М роботића и школама у Панчеву.