РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Конференција ђачких парламената

knfrncjdjckprlmnt nslУ четвртак, 29.09.2022. године, у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Смедерево, одржана је 8. конференција ђачких парламената централне Србије. Тема овогодишње конференције је била „Функционисање ученичког парламента данас“. Учешће је узело 50 ученика из 12 основних и средњих школа из 5 округа (Подунавски, Поморавски, Шумадијски, Расински и Рашки).

Након главног дела конференције  који се се састојао из радионица и предавања, уследило је такмичење ђачких парламената у решавању тестова. Победила је ОШ "Вук Караџић" из Краљева, друго место је освојила ОШ "Др Јован Цвијић" из Смедерева, а треће ОШ "Јован Поповић" из Крушевца.

Коришћен текст: https://www.cvijiceva.edu.rs/?p=5613