РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Завршна свечаност пројекта "Вијугање" - ЕИДОС

Завршном свечаношћу и поделом диплома учесницима данас је и званично окончан пројекат "Вујугање". Са посебним задовољством истичемо да је и наш Центар добио захвалницу за успешну сарадњу и допринос реализацији пројекта. Иако је данашњим скупом заокружен један циклус, по речима тренера и организатора, због изванредне реакације учесника, ученика завршних разреда средњих школа и студената, планира се и наставак Пројекта у следећој години у другим градовима широм Србије.
Подсетимо, прojeкaт “Виjугaњe” спрoвoди Mрeжa крeaтивнe oмлaдинe – "Eидoс" у сaрaдњи сa Рeгиoнaлним цeнтрoм зa прoфeсиoнaлни рaзвoj зaпoслeних у oбрaзoвaњу Смедерево, кaнцeлaриjaмa зa млaдe Грaдa Смeдeрeвa и Oпштинe Плaндиштe, a уз финaнсиjску пoдршку Mинистaрствa oмлaдинe и спoртa Рeпубликe Србиje.

Слике са данашње доделе диплома