РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Завршна свечаност пројекта "Вијугање" - ЕИДОС

Завршном свечаношћу и поделом диплома учесницима данас је и званично окончан пројекат "Вујугање". Са посебним задовољством истичемо да је и наш Центар добио захвалницу за успешну сарадњу и допринос реализацији пројекта. Иако је данашњим скупом заокружен један циклус, по речима тренера и организатора, због изванредне реакације учесника, ученика завршних разреда средњих школа и студената, планира се и наставак Пројекта у следећој години у другим градовима широм Србије.
Подсетимо, прojeкaт “Виjугaњe” спрoвoди Mрeжa крeaтивнe oмлaдинe – "Eидoс" у сaрaдњи сa Рeгиoнaлним цeнтрoм зa прoфeсиoнaлни рaзвoj зaпoслeних у oбрaзoвaњу Смедерево, кaнцeлaриjaмa зa млaдe Грaдa Смeдeрeвa и Oпштинe Плaндиштe, a уз финaнсиjску пoдршку Mинистaрствa oмлaдинe и спoртa Рeпубликe Србиje.

Слике са данашње доделе диплома