РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

ЈАВНИ ПОЗИВ Центар за промоцију науке, март 2024
ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ФИНАНСИЈСКУ ПОДРШКУ ПРОЈЕКТИМА ПРОМОЦИЈЕ И ПОПУЛАРИЗАЦИЈЕ НАУКЕ У 2024. ГОДИНИ

Циљеви Јавног позива су подизање нивоа научне писмености и научнe културе кроз децентрализацију промоције и популаризације науке на територији Републике Србије; подршка разноврсним и иновативним пројектним приступима; подршка високоутицајним пројектима из области промоције науке; подршка креативним пројектима који афирмишу доступност знања у отвореном простору.

Јавни позив Центар за промоцију науке

Позив за ЈП 2024

Оглас јавни позив 2024

Упутство за попуњавање ЈП 2024

Образац пријаве Годишњег програма НК Смедерево 2024

Актив директора

aktiv-direktora-22-01-2015Почетак другог дела ове школске године био је повод за одржавање Актива директора и стручних сарадника школа. Поред актуелне проблематике о којој су директори говорили, већи део данашњег састанка посвећен је теми "Безбедност деце у школи".
Одавно се насиље са улица преселило у школе. Не говори се више само о физичком, већ и о емоционалном, социјалном, сексуалном, вршњачком, породичном, а последњих година и о насиљу на интернету.
Безбедност деце је приоритетни задатак сваке образовне установе, зато су наше школе, у складу са могућностима, предузеле све неопходне мере за обезбеђивање сигурног окружења за боравак ученика у школама. О свим овим аспектима са директорима је разговарао представник ПУ Смедерево.
Осим дежурстава наставника, у нашој школи организовани су и ученици кроз ђачки парламент, јер они најлакше могу да препознају када се у школи нешто спрема. Тада заједно са наставницима и људима из обезбеђења, такве ситуације можемо да предухитримо, рекао нам је један од директора наших школа.

РЕШЕЊЕ ГРАДСКОГ ВЕЋА О ДАВАЊУ САГЛАСНОСТИ НА ЦЕНОВНИК РЦ СМЕДЕРЕВО

ЦЕНОВНИК УСЛУГА РЦ СМЕДЕРЕВО