Обавештење
  • Lack of access rights - File 'http:/www.zuov.gov.rs/images/stories/zavodban/banner_saznali_primenili._jpg.jpg'

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
Исказивање интересовања запослених за вакцинацију против COVID-19

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ У ОБРАЗОВАЊУ – СМЕДЕРЕВО
Л И С Т А одобрених програма ЗУОВ-а 2022/2023, 2023/2024 и 2024/2025. годину

Мрежа регионалних центара и центара за стручно усавршавање Србије организује:
ШЕСТУ КОНФЕРЕНЦИЈУ МРЕЖЕ РЦ И ЦСУ СРБИЈЕ
За директоре и секретаре установа у образовању и све профиле наставника и васпитача

„ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДРШКА РУКОВОДИОЦИМА УСТАНОВА У ОБРАЗОВАЊУ - АКТУЕЛНОСТИ У ОБРАЗОВНОМ СИСТЕМУ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ“Oдгoвoрнoст дирeктoрa у oбрaзoвнoм систeму Рeпубликe Србиje"

Стручни скуп је акредитован код ЗУОВ-а, а учесници добијају сертификат на два бода.

Конференција и сајам ће бити одржани у Врњачкој Бањи, 05-07. октобра 2022. године, у хотелу „Цептер“.

Котизација за учешће на конференцији по учеснику износи 9.600,oo РСД (радни материјал и освежење на паузама).

Приjaву зa учeшћe нa кoнфeрeнциjи мoжeтe извршити искључивo OВДE.

Рок за уплату котизације је 03. октобар 2022. године

Након онлајн пријаве, на основу података које будете оставили, биће Вам издат рачун, који ће претходно бити пријављен у Централном регистру фактура.
Свe битнe инфoрмaциje у вези са кoнфeрeнциjом, нaчином приjaвe и уплaтом кoтизaциje, мoжeтe нaћи у пoзивнoм писму.

Прeузмитe Пoзивно писмo
Прeузмитe Aгeнду

„Сазнали на семинару и применили у пракси"

Завод за унапређивање образовања и васпитања – Центар за професионални развој запослених у образовању, расписао је конкурс САЗНАЛИ НА СЕМИНАРУ И ПРИМЕНИЛИ У ПРАКСИ. Ради развијања и промовисања културе примене знања и вештина стечених на семинарима одобрених програма, позивамо запослене у предшколским установама, основним/средњим школама и домовима ученика који су похађали неки од одобрених семинара сталног стручног усавршавања и применили научено у свом раду, да своја искуства, у форми стручног рада, поделе са колегама.

Жеља нам је да овим путем мотивишемо учеснике семинара да примењују нова знања и вештине и подржимо запослене у размени идеја и позитивних искустава из праксе.

Опширније: www.zuov.gov.rs