Чланци

Састанак просветних радника и представника синдиката са градоначелником

Уз учешће преко педесет наставника и директора, данас је у просторијама Регионалног центра одржан састанак градоначелника Смедерева, господина Предрага Умичевића и председника Скупштине Града, господина Бранчета Стојановића са директорима основних и средњих школа општине Смедерево. Састанку су присуствовали и председници синдикалних организација школа. Такође, у раду састанка учествовао је и Драган Станић, помоћник градоначелника за образовање.

У првом делу састанка представници школа упознали су руководство Града са актуелном проблематиком у функционисању и одржавању школа и школских објеката.

У другом делу састанка било је речи о тренутној ситуацији у школама поводом штрајка просветних радника....

Слике са састанка