Чланци

Вредне донације Ротари клуба Смедерево основним школама

rtrdncjvrdn nslУ оквиру пројекта који се реализује под покровитељством Министарства просвете и образовања и Rotary District 2483, у четвртак 08. септембра 2022.год. у Регионалном Центру за професионални развој запослених у образовању у Смедереву, Ротари клуб Смедерево је уручио 17 дронова + 20 М роботића за обуку основаца узраста од 5-8. разреда, који ће на часовима информатике имати прилику да уче програмирање, сходно програму Министарства просвете и образовања.

Донације су уручене школама у Смедеревској Паланци, Великој Плани, Ковину, Белој Цркви, Алибунару, Вршцу, Костолцу. Овом приликом је Ротари клуб Смедерево у име својих пријатеља из Ротари клуба "Михајло Пупин" и Ротари клуба Панчево уручио 2 дрона и 20 М роботића и школама у Панчеву.