Чланци

Четврти стручни сусрети васпитача

ctvrtstrcnsvtvsptc nslУ суботу 11. 02. 2023 год. у Регионалном центру Смедерево, организовани су окружни стручни сусрети васпитача подунавског региона у организацији удружења васпитача Чигра уз подршку Савеза удружења васпитача Србије и предшколске установе Наша радост из Смедерева. Тема скупа је била: "Грађење односа као подршка дететове добробити у реалном програму".

Чланови удружења васпитача „Чигра“ из Смедерева, Смедеревске Паланке, Велике Плане, Ковина и Панчева имали су прилику да размене своје искуство са васпитачима који су у четири паралелне сесије презентовали своје радове из следећих градова: Великог Градишта, Пожаревца, Смедерева, Крагујевца, Лесковца, Земуна, Раковице, Пећинаца, Новог Сада, Каћа и Деспотовца. На крају скупа подељена су уверења, похвалнице и потврде.

Скупу је присуствовало 140 васпитача, стручних сарадника и директора.