Потписивање уговора са реализаторима пројеката Научног клуба Смедерево

cpn projektiНа основу Јавног позива Центра за промоцију науке Београд за подношење пријава за финансијску подршку пројектима промоције и популаризације науке за 2017. годину - за категорију промоције науке у Научним клубовима - у просторијама Научног клуба Смедерево реализоваће се шест пројеката који су на конкурсу добили финансијску подршку.
Пројекти су намењени ученицима и наставницима смедеревских школа, а у реализацији учествују наставници основних и средњих школа, научни радници и професори факултета. Реализација свих пројектних активности биће у периоду од 1.10.2017. до 1.7.2018.
Овим поводом су данас у просторијама Регионалног центра и Научног клуба Смедерево потписани уговори са реализаторима и договорени детаљи реализације пројеката.