Са стресом је лако ако знаш како

Од 14.03.2021 09:00 до 14.03.2021 12:00

Категорије: Догађаји

Регионални центар Смедерево организује акредитовани онлајн семинар: „Са стресом је лако ако знаш како“
(Каталошки број: 144; K4, П4, 8 бодова)

Семинар је акредитован од стране Завода за унапређивање образовања и васпитања Републике Србије за школску 2020/2021.
Намењен је запосленима у основним и средњим школама.

Општи циљеви семинара:
Оспособљавање просветних радника за препознавање и суочавање са стресом и предупређивање досадашњих начина реаговања у стресним ситуацијама.

Специфични циљеви семинара:
• Упознавање просветних радника са појмом стреса, симптомима и факторима који утичу на стрес.
• Унапређивање професионалних вештина просветних радника за примену антистрес техника у личном и професионалном развоју, као и трансфер научених техника на препознавање и ублажавање стреса код деце.
• Упознавање просветних радника са синдромом сагоревања, узроцима настанка и фазама.
• Унапређивање професионалних вештина просветних радника за прихватање и контролисање стреса као неминовног пратиоца савременог темпа живота (и његових последица)

Аутори и реализатори су: Бранка Граховац, магистар наука, Предшколска установа „Драгољуб Удицки„ Кикинда;
Бранка Бешлић, дипломирани психолог, Суботица

Семинар се реализује онлајн преко Zoom апликације 14. 03. 2021. год. у термину: 9:00 – 12,00
ЦЕНА ЗА СВЕ ПРОСВЕТНЕ РАДНИКЕ ЈЕ 1.500,00 динара.

Текући рачун Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево, Горанска ББ, 11300 Смедерево: 840-31276845-21
Обавезан је и позив на број (одобрење)–правна лица уписују број предрачуна а физичка лица каталошки број семинара.
Информације на телефон: 026/619-906, 060/6831904
Контакт особа: Наташа Максовић

Пријављивање за семинар:
Образац за пријаву можете преузети са линка:
https://www.rcsmed.edu.rs/PRIJAVA_ZA_SEMINAR_U_RC_SMEDEREVO.doc (обавезно унети исправну личну имејл адресу) и попуњен послати на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
ИЛИ
мејл са потребним подацима (назив семинара; име, презиме; ЈМБГ; адреса; телефон; лични имејл(ОБАВЕЗНО!); радно место; назив школе у којој радите – уколико школа плаћа котизацију навести: назив школе, адресу школе, ПИБ/ЦРФ и имејл школе) послати на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

2021-03-14 09:00:00
2021-03-14 12:00:00