Одабране школе - други круг

Немачко удружење за међународну сарадњу (Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit GIZ BOSS) и Министарствo просвете и науке Републике Србије, одабрали су школе за учествовање у другом кругу пројекта "Професионална оријентација на преласку у средњу школу":

ОШ "Бранислав Нушић", Смедерево
ОШ "Сава Максимовић", Мраморак, Ковин
ОШ "Ђорђе Јовановић", Селевац, Смедеревска Паланка
ОШ "Јован Шербановић", Крепољин, Жагубица
ОШ "Академик Радомир Лукић", Милошевац, Велика Плана
ОШ "Бранко Радичевић", Смедерево
ОШ "Други Шумадијски одред", Марковац, Велика Плана
ОШ "Живојин-Жика Поповић", Раброво, Кучево
ОШ "Вук Караџић", Смедеревска Паланка
ОШ "Карађорђе", Велика Плана

Након избора школа за учешће у Пројекту, потребно је да свака школа формира школски тим за професионалну оријентацију од три члана у саставу: стручни сарадник/ци и наставник/ци и обезбеди учешће тима на базичној обуци која ће се одржати 24., 25. и 26. фебруара у просторијама Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Смедерево.

Овде можете преузети образац у коме ћете уписати потребне податке и послати нам га у што краћем року, било e-mail-ом, било факсом: УЧЕСНИЦИ ПРОЈЕКТА